| truliluli a întrebat:

Am achizitionat un Iphone4 la mana a doua si nu stiu cum sa dezinstalez aplicatii pentru ca are tot felul de aplicatii de care nu am nevoie. Daca tin apasat pe o aplicatie tremura toate si nu imi apare "X-ul" la iconita. Am inteles ca exista un anumit "No Uninstall" care nu te lasa sa stergi apps-urile. Cum scap de el si dezinstalez alea?

1 răspuns:
| iccecrim a răspuns:

Apeshi de doua ori repede sau incearca sa apeshi pe aplicatii cit mai mult