| thr93 a întrebat:

Am achizitionat un Nokia C3, insa am observat ca aplicatiile care necesita internet (Facebook, YM, Youtube, Opera Mini etc.) nu merg decat prin internetul de la wi-fi. Imi puteti spune cum rezolv problema?

2 răspunsuri:
| rolicx a răspuns:

Iti activezi trafic de date pe cartela, deci va trebui sa investesti ceva euro in optiune, si iti vor merge toate aplicatiile.

| thr93 explică (pentru rolicx):

Am 150 MB activi. Acei MB ii pot folosi doar cu browser-ul prestabilit.