| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am achizitionat un Samsung S5610 de curand si am o problema, cand intru in Samsung apps pe orice as da (Noutati, tonuri sonerie sau imagini) primesc eroare: "Not Found" precizez ca am facut setarilept internet. Stie cineva rezolvarea?

3 răspunsuri:
| Dante_Dante_1905 a răspuns:

Desigur. Samsung apps nu este un appstore bun foloseste google play/magazin play (acelasi lucru) sunt preinstalate pe toate telefoanele si sunt cele mai la zi or find google play ori magazin play acelasi lucru doar se cheama altfel in schimb ambele is o singura aplicatie cu 2 nume... smasung apps copiaza google play... bafta!

| LTAA a răspuns (pentru Dante_Dante_1905):

Esti prost rau.
1. AppStore este magazinul Apple (iPhone, iPad, iPod) pentru aplicatii.
2. Cum puii mei sa existe Google Play/Android Market pentru un soft propriu Samsung, care nici macar nu are ecran tactil?

| Cristizz21 a răspuns (pentru LTAA):

Cand a zis appstore probabil s-a referit la "magazin de aplicatii" tradus in engleza vorbind despre Samsung apps ca nu e bun. Si pana la urma stie cineva rezolvarea?