| Cts_Florin_1990 a întrebat:

Am achizitionat un telefon Allview p5 alldro de curand. Am insa o problema, imi recunoaste sim-ul, dar este blocat, necesitand introducerea codului PIN. Problema este ca nu imi apare sa introduc codul, am intrat si in setari, la securitate, in ideea sa scot solicitarea codului PIN de la cartela, dar nu merge. Daca are cineva o solutie, asi fi foarte recunoscator. Va multumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva.Sa iti ceara codul si sa nu ai unde sa il scrii.Esti sigur ca ai cautat bine?