| Gigelanonimul a întrebat:

Salut,am activat acum o luna extraoptiunea cosmote Connect Mobile, cu 150mb internet.Treaba e ca, peste 4 zile mi se reactiveaza automat daca am 3 eur credit, si am 3, 80, dar nu mai vreau sa mi se activeze, deoarece ii pastrez pentru extraopt de voce pentru luna viitoare. Daca puteti sa ma ajutati in privinta dezactivarii extraoptiunii de internet, v-as fi foarte recunoscator!

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Cred că trebuie să suni la ei ca să te îndrume cel mai corect, să ştii exact ce faci.
Nu cred că poţi s-o dezactivezi tu, cred că e de la ei.
Încearcă!

| Gigelanonimul explică (pentru Georgiana05):

Gata,am rezolvat, am sunat la relatii cu clientii, si mi s-a spus ca imi va fi dezactivata in cursul zilei de astazi.Mersi de raspuns!

| Georgiana05 a răspuns (pentru Gigelanonimul):

N-ai pentru ce.