| LicsandruFlorin88 a întrebat:

Am auzit că husele din silicon ridică folia telefonului. este adevarat?

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca ai folie mare, da
trebuie sa iti pui folie mai mica, si sa iei o husa care se potriveste
asa ca du-te la un boutique GSM si intreaba, aia stiu care, cu, care se pupa

1 răspuns:
| andreivok a răspuns:

Depinde si de grosimea si marimea foliei de protectie. Eu oricum nu recomand husele din silicon pentru ca se fac praf dupa o perioada scurta de timp, mai ales in jurul butoanelor si colturilor. Iti recomand una simpla cu ce model vrei tu de la http://guardo.shop/