| NashulNemesis a întrebat:

Am auzit ca in reteaua Orange, se poate afla la o persoana cu cine a vorbit la telefon, si vreau sa stiu cum...

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti afla detalii personale (gen numele, adresa, cnp-ul...) persoanei care te-a sunat. Daca te suna cu numar ascuns reteaua de telefonie mobila nu o sa-ti divulge nici macar numarul celui care te-a sunat. Decat daca faci plangere la politie pentru ca acea persoana ti-a incalcat in vreun fel drepturile sau legea, cu mandat, politia o sa poata obtine numarul si mai multe informatii despre acea persoana, insa singur nu poti.

| anamariarot a răspuns:

La abonament poți cere desfășurătorul(parcă așa se numește) și îți arată apelurile cu durata, data și ora, însă mai mult nu știu să îți spun.

| Crisstinayy12 a răspuns:

Buna! Prin toate rețele mai ales digi Vodafone etc poate sa de uite la ele. mai ales daca ai abonament.

Am văzut un video pe net... Poți să scoți aia. Asta doar daca ai Samsung pentru că nu știu dacă merge și pe alte telefoane care nu au baterie. Pe sim trebuie sa dai jos ceva.Dar nu mai știu. Poți căuta pe YouTube