| Bkz_Dosia_1984 a întrebat:

am auzit ca se poate pune numerele de telefon pe gmail cu cablu de date. M poate ajuta si pe mine cineva sa imi pun si eu? mersi frumos ofer funda

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

Acest telefon are Android ca sistem de operare. Contactele pot fi sincronizate cu gmail chiar din meniul telefonului, conectand contul gmail pe respectivul telefon. Daca este vorba de alt telefon din care se doresc contactele extrase atunci trebuie specificat modelul acelui telefon.

2 răspunsuri:
| feysofit a răspuns:

Ce model de telefon ai?

| Bkz_Dosia_1984 explică (pentru feysofit):

Huawei 510

| feysofit a răspuns (pentru Bkz_Dosia_1984):

Acest telefon are Android ca sistem de operare. Contactele pot fi sincronizate cu gmail chiar din meniul telefonului, conectand contul gmail pe respectivul telefon. Daca este vorba de alt telefon din care se doresc contactele extrase atunci trebuie specificat modelul acelui telefon.