| LadykillerR a întrebat:

Salut, am avut cartela pe cosmote si am vrut sa trec pe Orange dar sa imi pastrez numarul, asa ca m-am dus intr-un Orange shop vineri si cel de acolo mi-a spus ca miercuri se va face portarea (de vineri am un numar provizoriu de la Orange), dar astazi am vazut ca tot numarul provizoriu este cel activ desi ar fi trebuit sa se schimbe... Eu vechea cartela de cosmote am tinut-o in alt telefon pana acum... oare sa fie o problema ca nu am scos cartela? Va rog ajutati-ma am stat la coada 45 de minute si acum nu se intampla nimic! Dau funda la cel mai rapid raspuns (si lamuritor)

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Schimba cartela si daca nu functioneaza du-te din nou la Orange