| sergiumauri08 a întrebat:

Salut, am blocat cartela sim din greseala si acu nu mai pot suna s-a trimis sms si apare si sus o cartela....am un Samsung young. Cum as putea sa o deblochez?

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| robroy a răspuns:

Adytzzkiss a răspuns:

Daca ai nevoie de puk, poti sa dai dupa alt telefon la *100# si acolo iti da optiunea "cOd PUK" indroduci nr. tau si iti da un mesaj sau chiar direct apoi vei primi un mesaj si pe numarul tau cu "puk"...asa am facut si eu...

Have A NIce Day :*

colega ti-a rasp. de ceva vreme

| sergiumauri08 explică:

Nu imi cere nici un cod puk...doar sus langa baterie apare o cartela. Stii ce trebuie sa fac sa pot debloca cartela sim?