| SkenWell a întrebat:

Am cartela DIGI MOBIL OPTIM NELIMITAT. Internetul pe el este nelimitat sau pana in 50 Gb si dupa va merge foarte greu?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pana in 50. Dupa scade masiv.

| IIIshaneIII a răspuns:

Netul de la Vodafone este cum deschizi robinetul la maxim si curge apa cu presiune.
Netul de la Digi e cum curge apa la chiuveta la etajul 10 suficint cat sa bei.
Netul de la Digi dupa ce se termina cei 50gb este exact picaturile alea de se scurg de pe teava dupa ce opresti robinetul.

| zzeeiinneepp77 a răspuns:

Pană la 50 Gb merge frt bine (depinde de semnal) dupa scade.
Dar sta foarte prost la semnal eu cel putin nu prea am semnal peste tot si ma rog in fata telefonului?