| 757474 a întrebat:

Salut, am cartela Vodafone si nu imi merg datele mobile, nu pot apela pe nimeni nici pe cei de la Vodafone, imi spune ca "apelurile tale sunt restricționate..." Aveți ideee de ce, la voi e la fel?

2 răspunsuri:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Apeleaza-i de pe un alt telefon si spunelele situația.S-au verifica la setări poate ca acolo este problema.

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Problema care o ai tu este următoarea: cineva sau chiar vodafonul ți-au blocat Nr pentru apeluri, daca vrei sa ți-l deblocheze trebuie sa iei legătura cu ei aia de la Vodafone