| Rebecaaaa a întrebat:

Am certela de la Vodafone de 6 ani si am primit un mesaj cum ca s-a lansat Vodafone pentru tine la cartela si ca voi primi lunar 40 de minute si sms-uri nationale. Trebuie sa trimit DA prin mesaj ca sa activez asta. Dar daca o activez mai ramane valabila optiunea mea de 5 euro? Sau optiunea de 5 euro se dezactiveaza si raman doar cu 40 de minute nationale si sms-uri?

Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Optiunile raman neschimbate, asta este un bonus.

2 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

Optiunea ramane valabila. Astea 40 de minute si sms-uri sunt bonus la reincare.winking