| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat ieri Samsung galaxy s8. Am pus amprenta la el si o parola care accesez telefonul cand il deschizi de a fost inchis de tot. Am dat update la ceva la el si mi s-a inchis telefonul. Acum imi cere parola dar nu mai stiu parola pusa dar am amprenta dar cere intai parola nu ma lasa amprenta. Am incercat toate parolele de o ora incoace. AM cautat pe net nimic. Ce mai pot face?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Parola sau reset

| Denila123 a răspuns:

Eu, știam, uiți Modelu amprenta, sau alt ceva, mai încolo, îți cere parola la email

| EMKing a răspuns:

Adu-ti aminte parola, sau il poti duce intr-un service, unde o sa ii dea o resetare din fabrica.