| Grof_Paul_2001 a întrebat:

Salut,am cumpărat recent un Realme GT, iar butonul de on/off nu funcționează. Stie cineva care ar fi problema? Am căutat si pe internet, dar nu am găsit nimic, absolut nimic legat de aceasta chestie.Va mulțumesc anticipat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se întâmplă când cumperi petarde de telefoane.

| Grof_Paul_2001 explică (pentru anonim_4396):

"petarda" asta de telefon e de vreo 10 ori mai bun decat orice telefon flagship la momentul de fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Grof_Paul_2001):

Căruia nu ii funcționează butonul power? Interesant! Bun de aruncat!

| Anuket a răspuns:

Maxim să ai noroc să se rezolve la update software. Du-l în garanție!

| anonimus010101110 a răspuns:

Ar putea sa fie senzorul stricat, poti cauta pe olx piese inlocuitoare si sa incerci sa il repari tu sau sa il duci la un magazin de reparatii, daca nu merge inseamna ca e stricat ceva, nu exista alte optiuni

| fancornelborza a răspuns:

Ia si tu Samsung sau aifon