| alex951 a întrebat:

am cumparat si eu un telefon Alcatel OT 991 si nu stiu de ce nu ma lasa sa conectez casti cu bunot de raspus (cred ca nici de volum daca aveau castile nu mergeau) adica se aud dar foarte incet(castile sunt bune le-am incercat pe alt telefon) ce sa fac, exista ceva sa pun inntre telefon si casti sau ceva de instalat pe telefon?

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

Nu toate modelele de casti cu microfon inline se potrivesc la toate telefoanele.

Norocul tau, era si normal sa nu mearga.