| vioo69 a întrebat:

Salut.
Am cumparat si eu un telefon,
-S6 EDGE PLUS, am ajuns acasa si cand vad pe spate scrie LIVE DEMO UNIT.
Nu stiu ce inseamna.
Am dat pe internet zice ca nu poti pune GSM adica cartela.
Am scos capacul sa vad, am bagat, nu merge...
Ce pot face?
VA ROG AJUTATI-MA

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te cu el inapoi.Ce ti-au dat este cel care este pentru prezentare catre clienti. Acesta nu este de vanzare.

| vioo69 explică (pentru darrio2007):

L-am luat depe olx.laughing de unde dracu sa mai al iau eu pe ala?

| vioo69 explică (pentru darrio2007):

Lam luat depe olx. de unde sa al mai iau eu pe ala? dar nu se poate pune gsm?

| darrio2007 a răspuns (pentru vioo69):

Trebuie sa ii schimbi placa de bază.

| vioo69 explică (pentru darrio2007):

... am dat pe net si zice ca daca iau GMATE, SKYROAM
,, merge se conecteaza prin blutooth,,, la palaca de baza e 900 de lei>)) si am dat pe el 15milioane + 900 unde dracu ajung,, mai bine cumparam unu nou