| sebastiannnn a întrebat:

Salut, am cumparat telefonul Huawei ascend y200 si am instalat cateva jocuri : pou, fruit ninja, drag racing... altele

Unele jocuri nu merg... de exemplu subway surfers, temple run... mi se incarca jocu dupa aia, scrie se incarca si iese din joc.

am android 2.3.6

ce are? l-am reformatat. are aceeasi chestie.i-am luat card de 8gb. am vazut pe alte site-uri, videouri cu telefonul acesta in care merge gta 3
eu nici nu stiu sa-l instalez laughing

Deci? ce are telefonul?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu are hardware-ul prea bun pentru astfel de jocuri.Nu ai ce-i face

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Poti sa iei jocuri pentru el de pe alte siteuri, da pot sa aiba virusi jocurile alea

| sebastiannnn explică:

Am vazut pe youtube ca merg jocuri mari, gta 3, gta vc, acelasi telefon, iar al meu?