| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

Salut, am cumparat un HTC desier 820 si vreau sa stiu daca as putea sa ii fac update la 5.0.2 lollipop. Dar credeti ca merita sa ii fac update? Si unde as putea sa ii fac update si cat costa? Multumesc anticipat. Funda

1 răspuns:
| Andreea_Larisa_2001_Oqq0 a răspuns:

Vorbim despre un HTC 820 care este foarte scumpa in partea cealalta pentru ca in Romania se gasesc greu si da in partea cealaltă telefonul costa 15 milioane este ceva gen telefonul dual dar numai ca are SIM si CARD dar e foarte bun telefonul.