| Denila123 a întrebat:

Salut, am cumparat un j5 care nu stiu cum se face poze la ecran sau nu merge? Voi cum faceti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

La s10e nu merge cu oprire pornire si home de aia am zis asa... ca intra pe google

8 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Daca nu merge cum o zis Benyamin173 incearca buton de oprire/pornire si volum - deodata da probabil e cum zice el

| Anuket a răspuns (pentru cfrtobias):

Ambele variante merg.

| Anuket a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu am J7 și merge oricum. Întră pe google dacă țin apăsat doar pe tasta home...

| Denila123 explică (pentru Anuket):

Ok am rezolvat-o cu problema asta da ce fac ca are memorie de 4gb si nu merge decat Facebook s, al instalez restul spune ca am memorie plina

| Anuket a răspuns (pentru Denila123):

Instalezi Facebook lite sau intri pe Facebook de pe google chrome, vezi ce mai poți instala, de preferat cât mai puține, să ștergi mereu memoria cache.

| Denila123 explică (pentru Anuket):

Ok mersi.da asa sunt toate relefoanela ca j5

| cfrtobias a răspuns (pentru Anuket):

La s10e nu merge cu oprire pornire si home de aia am zis asa... ca intra pe google

| Benyamin173 a răspuns:

Ti apasat pe home button si butonul din care aprinzi/stingi telefonul in acelasi timp

| Denila123 explică (pentru Benyamin173):

Perfect a functionat