| Connor300 a întrebat:

Salut, am cumpărat un Samsung Galaxy S8 negru și as vrea sa-l vand. L-am cumparat cu 3600 RON l-am folosit 2 luni si arata impecabil (nu are DELOC zgarieturi), am castile originale, incarcator și restul. Cu ce preț l-as putea vinde?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce il vinzi?

| Connor300 explică (pentru RAY):

Mai am niște bani stransi vreau sa-mi iau un notebook din 2015 de la Apple pentru facultate.

| RAY a răspuns (pentru Connor300):

Vezi pe olx, publi 24.grupuri pe Facebook, nu crezi ca e cam scump notebook din 2015 de la Apple?

| Connor300 explică (pentru RAY):

Pentru cine are bani nulaughing Si mai ales ca sunt foarte bune. Nu am vazut o recenzie sub 5 stele si Buhnici il lauda. Astea sunt tancuri, deoarece pe langa ca au componente de calitate, mai sunt si bine puse, adica au o compatibilitate foarte buna si asta le face foarte eficiente si rezistente.

| RAY a răspuns (pentru Connor300):

Ce parere ai despre el dupa 2 luni?

| Connor300 explică (pentru RAY):

E super, are de toate: viteza, desing, display impecabil. Cu alte cuvinte e un telefon perfect

| RAY a răspuns (pentru Connor300):

Ce parere de iphone x?

| Connor300 explică (pentru RAY):

E frumos, pana il intorci pe spatelaughing si din cate am vazut si cautat pe net are cam aceleasi configuratii cu S6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu îl vinzi, e al tău, și e destul de scump
Dar dacă chiar dorești îl poți vinde cu 2500 Ron.

| TibiGeGe a răspuns:

Daca are garantie, poti sa il vinzi cam pe la 2500 maxim 3000 dar o sa fie dubios ca il vinzi dupa 2 luni...