| daria90 a întrebat:

Salut.Am dat revenire la setarile din fabrica la un Samsung galaxy s3 si am pierdut toate pozele/videoclipurile din galerie. Exista vreo posibilitate ca acestea sa fie recuperate?

2 răspunsuri:
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Nu se poate sa le recuperezi. Ar exista o singura cale de a le recupera daca ai facut cumva backup la ele pe softul de la pc sau pe contul tau google.Dar daca nu mai apar pe card nu le mai poti recupera.

| xBest a răspuns:

Era logic ca daca revii la setarile din fabrica se va sterge tot va ramane doar ce a venit la pachet cu telefonul. Asa k nu se vor mai putea recupera poze si videoclipurile