| Rogojina_Razvan_1996 a întrebat:

Am de ales intre Samsung J5 2016 si Allview V2 Viper XE SMTV2VIPERXEBL/GD. Doresc o scurtă comparație intre cele două, iar apoi sa-mi spuneți care dintre cele 2 telefoane, e mai bun spre achiziționare.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Daca ai strict de ales intre cele 2 telefoane ia-ti Allview, pare putin mai performant si are ecran de 5, 5''.

Dar ai optiuni mai bune, gen Huawei P9 lite, Xiaomi Redmi 4, Asus Zenfone 2.

1 răspuns:
| sobolanu40 a răspuns:

Nu il recomand pe niciunul. Daca vrei calitate si performante i-ati un Asus zenfone 2 ze551ml. E quadcore cu frecventa mare la procesor adica 2.3, 4 gb ram 32gb interna plus slot card separat pana la 250gb. Si toate astea pana in 1000 lei