| appearance a întrebat:

Salut, am de gand sa imi cumpar o pereche de ochelari cartboard de la idei3d, pot sa il folosesc cu un Samsung galaxy trend plus (rezolutie de 480x800 pixeli ) adica s-ar vedea clar sau aiurea, mersi

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ai un Display mic 4''. Nu cred ca o sa stea bine in ochelari si daca o sa stea o sa se vada prost. Cel mai recomandate telefoane pentru ochelari sunt de la 4.7 '' in sus ca marime display. Bafta.

| appearance explică (pentru FlorinCiokan):

Daca nu te superi, pe pagina idei 3d, fata din poza ce testeaza ochelarii, pare a avea un Samsung galaxy S2 cu rezolutia tot de 480x800(daca gresesc corecteaza-ma)

| FlorinCiokan a răspuns:

Nu conteaza rezolutia. Conteaza marimea display-ului. Galaxy S2 e mai mare ca trend plus