| Marcelian43 a întrebat:

Salut, am decis recent sa-mi cumpar un iPhone X.
Ce sa aleg dintre modelul Silver si cel Space Grey?
Avantaje si dezavantaje ale culorilor?
spre exemplu deteriorari sau zgarieturi mai vizibile.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Opinia mea e ca e "subiectiva" treaba. Poti sa-ti iei ce culoare vrei atata timp cat ai grija de el, si nu "joci ruble" cu el. Chiar daca una te avantajeaza mai mult fata de cealalta, daca ai grija de el, nu conteaza asta. De rezistent e "rezistent", dar oricum e sortit "lovirii"; garantat odata si-odata o sa fie macar amprentat, zgariat, lovit, atins etc. E aproape imposibil sa il feresti de praf si toate cele. Poti doar sa-l ajuti cu huse, folii etc. Tu ia ce-ti palce mai mult.

| CarcotasulVesel a răspuns:

SINGURUL telefon naspa dpdv al culorii de la Apple a fost iPhone 7 negru lucios, pe care se vedeau f. clar cea mai vaga pata de grasime (faci cu degetele treaba asta) samd