| TOOL a întrebat:

Salut, am decis sa imi iau un telefon nou, ce imi recomandati? ( am 900 de lei la dispozitie) funda.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| RetroGamer a răspuns:

Samsung Galaxi S3, Iphone 4, Sony Xperya Z

| SaraaaaL a răspuns:

Uite, eu zic sa-ti iei un iPhone 4 daca iti place! Eu am avut unul dar din pacate mi s-a furat. Mi-a placut foarte mult. Depinde si de tine, eu doar ti-am spus. Si ai putea sa-l gasesti la vreo 700-800 lei. Depinde unde cauti. Incearca site-urile online. Acolo vei gasi mai multe oferte.
Inca un telefon care mi se pare foarte tare, este Sony xperia Z http://www.capital.ro/......87872.html numai ca nu stiu ce pret are exact. AM auzit ca este peste 1500 lei! Te poti interesa. Numai bine!

| stlucian a răspuns:

Http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-500-si-1000/c

Poate ce-ti place sa-l gasesti mai ieftin in alta parte dar pentru a-ti face o idee despre caracteristici /performante intri pe fiecare in parte.Mai selectezi tu din stanga producator/diagonala/SO/etc. :-bd