| Vi1rus a întrebat:

Salut, am descarcat asphalt 8 pe galaxy s4 si se blocheaza la gameloft nu mai apare nimic. trebuie sa ma bag prin setari?

8 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Ce android ai 5.0 sau 4.4
Pentru ca eu pe un s4 mini cu 4.4 rulez jocul ok

| notefree a răspuns:

Hmmm probabil de la joc pentru ca s4 ar trebui sa duca tot
Incearca un reset sa vezi dupa acea dar il ruleaza

| Vi1rus explică (pentru notefree):

Ok acum ii dau reset. crezi ca o sa mearga?

| notefree a răspuns:

Ar trebui nu sunt sigur pentru ca nu detin un s4 detin un s4 mini
Mi sar parea aiurea ca varianta mini sa duca ceva ceva ce fratele mai mare nu poate
https://m.youtube.com/watch?v=w02mHvqVveM
Adica uite in clip cal duce

| Vi1rus explică (pentru notefree):

Oricum nu merge...

| Deeliiaaaa a răspuns:

Nu.
Asa mi se intampla si mie..eu cred ca este din cauza ca ocupa foarteee mult spatiu, iar dacu nu prea ai memorie, se blocheaza.
Pentru ca eu l am avut si pe tableta(Apple) si a mers perfect, iar pe telefon de abia mergea si se tot bloca.
Nu prea ai ce sa ii faci.
Sper ca te am ajutat!

| Vi1rus explică (pentru Deeliiaaaa):

Pai nu am nimic in telefon vreo 2 3 aplicatii. ca nu demult l-am cumparat