| Alin1221312 a întrebat:

Am doua telefoane Iphone, unu 4 si altul 4s.
Pe cel 4s am ios 8.2 si pot oricand sa actualizez la ios 8.4, dar nu o fac. Nu conteaza.
Pe cel 4 am ios 7.1.2 si nu se mai actualizeaza ios-ul de mult timp. Nu gaseste nicio actualizare si vreau sa bag ios 8. ( Pe ambele telefoane am acelasi cont icloud)
Stie cineva ce sa ii fac la Iphone4 ca sa se actualizeze la ios 8?

2 răspunsuri:
| BenWilde a răspuns:

Apple a oprit posibilitatea de rulare de la iOS 8 in sus pe iPhone 4. Pe 4s merge in schimb. Nu ai ce sa faci.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

De ce vr sa dau update? iOS 7 merge destul de greoi pe iPhone 4.Mai bine dați un downgrade la iOS 6. E mult mai bun pentru iPhone 4.Si eu tot iPhone 4s am.