| Alexandru2016 a întrebat:

Salut.Am dus un telefon la reparat la RDS si nu stiu la ce numar sa sun sa intreb de el.L-am dus de o saptamana.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi acolo unde l ai dus. si intreaba, poate este gata demult. I a cu tine si buletinul in caz ca esti titularul contractului.

| Alexandru2016 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Stau la tara.au zis ca ma suna cand e gata, voiam doar sa ma interesez sa vad daca a ajuns in service sau pe unde e.

| Maria_Alessandra_2001 a răspuns:

Cauta pe contractul cu RDS, trebuie sa fie un numar sau cauta pe net.