| IvanAdrian1999 a întrebat:

Am făcut recent un abonament la digi si am primit un telefon., o cartela si îmi pot trece nr de pe Vodafone in digi.Acum problema e ca nu merge cartela de la digi si cea de Vodafone nu a trecut pe digi.Ce pot face? Trebuie sa activez ceva sau nu stiu...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai suna-i si activeaza-ti cardul!

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la Digi. Ei ar trebui sa stie mai bine.

| anonimg a răspuns:

I-a legătura cu un operator digi.(nu Vodafone).
Semnalul digi e slab chiar și în centrul capitalei. Daca esti în magazin la cumpărături trebuie să ieși afară să poti avea semnal.
Mergi la digi si ei vor rezolva problema ta.

| MeForeverAlone a răspuns:

Scz ca n-am raspuns la problema ta, dar imi poti spune ce fel de abonament este si ce telefon ai primit? Caut si eu ceva de genul...big grin