| Alex979797 a întrebat:

Salut, am fost la banchetul mic si un prieten si-a scapat telefonul, mai exact iPhone 4S si numai poate sa sune sau sa trimita mesaje, cand intra in mesaje totul e alb nu poate nici sa creeze alt mesaj si cand apasa pe butonul verde sa sune pe cineva nu se intampla nimic, are cineva idei?

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu lovitura, sa incerce o restaurare a sistemului.

| Alex979797 explică (pentru mont):

Asta ma gandeam si eu, dar alta problema, numai stie parola de la iCloud si ii tot da sa scrie parola in continuu, dupa 5 minute iar ii da si tot asa...