| anonim228 a întrebat:

Am gasit un telefon mai vechi cu o cartela de Orange si am bagat-o in telefonul meu. Pe cartela Orange nu am semnal. Cum pot afla nr sau cum pot s-o reincarc?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din moment ce nu ai semnal, cel mai probabil, cartela a fost dezactivată ( NU mai este valabilă şi nu o poţi folosi )!

Dacă tot vrei o cartelă Orange fără să o cumperi, faci comandă pentru un Free SIM :
https://www.orange.ro/free-sim/

Toate cele bune!

| Intruder19 a răspuns:

Daca cartela nu a fost reincarcata si a stat degeaba 2-3 ani a fost cel mai probabil dezactivata si nu o mai poti folosi.

| Irinamujoperufe a răspuns:

Cu siguranta cartela nu mai e valabila. mai bine cumperi alta