| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Salut.
Am Huawei P Smart 2019 si emui 9.1.0, dar nu am 3d emoji (gen animoji de la Apple), aveti idee daca as putea face rost de acest feature?

3 răspunsuri:
| xzawn17 a răspuns:

Salut, ai nevoie de o aplicatie de pe GOOGLE PLAY, scrii keybord si gasesti acolo

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios explică (pentru xzawn17):

Ma refer la camera, ca la iphone. ca un filtru snap doar ca emoji si 3d

| xzawn17 a răspuns (pentru NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios):

Pai daca ai Huawei cum sa ai emoji de la Apple?:p