| Neagoe_Bogdă_1997 a întrebat:

Salut, am și eu o intrebare. Am un Samsung Galaxy S2+ și nu pot folosii Whatsapp și Facebook Messenger de pe MB, le pot folosii doar dacă sunt conectat la wi-fi. Ce să fac?

1 răspuns:
| PengiunS a răspuns:

Acuma nu fac misto da ai mb? ca am mai patit asa sa zica ca nu merge si nu avea MB.

Nu are cum sa nu mearga, nu ti se conecteaza deloc sau ce? alte site-uri iti merg sau alte aplicatii cu net pe mb? mie imi merge perfect amandoua pe MB.