| IlioviciuDaria a întrebat:

Am intrat pe modul extrem din telefonul meu (Allview P5 Energy) ai nu reusesc sa ies din el. Am nevoie de un sfat sau ceva care sa ma ajute sa ajung inapoi in modul normal. Este urgent!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am P6 Energy dar nu inteleg ce este acela "modul extrem"?!

| IlioviciuDaria explică (pentru Salontanul):

Este un mod pentru economisirea bateriei. Daca intri in setari si dai pe baterie si dupa o sa gasesti acolo la distribuirea energiei sau ceva de genul.

| Salontanul a răspuns (pentru IlioviciuDaria):

La mine nu este. Este doar economizor sau nu. Ok. Intra acolo si apasa pe optiunea aceea. Daca nu merge apasa pe mod normal.

| Salontanul a răspuns (pentru IlioviciuDaria):

Apropo! La mine este un patrat in care bifezi sau debifezi.