| KingOoO a întrebat:

Salut, am jucat Clash Royale pe telefonul meu iPhone 5S. Totul se salveaza (game save) in contul icloud.

Am cumparat un S6 si nu am apucat sa transfer game data de la ei. Iti da un cod care e disponibil 2 minute. Si nu stiu cum sa fac sa restabilesc jocul pe S6 fara a apela la cineva cu iPhone.

Exista aplicatia Bluestacks pentru PC ce inlocuieste un telefon cu Android, poti instala aplicatii si il poti folosi ca "telefon fix cu Android".
Exista oare si pentru iPhone asa o aplicatie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste "teleefoane de fite", invata-te si tu sa pastrezi un telefon si nu te mai da "la moda" cu cacaturile de telefoane.

| Pool77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-le, Guta!
Matura cu ei, mama lor de vagabonti.