| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor am avut un Samsung galaxy plus 2 gt i9150p cam asa ceva nu mai stiu si aveam root cwm imi intra ceva de denu vreau la Samsung galaxy note s3 neo 7505 vreau cam asa casa pot sa-i dau format system ca am 4.4.2 si vreau sa-mi bag 4.3 am fila originala am incercat nu am gasit simi da eroare dacai dau fila direct ajutor fac ori ce

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Trebuie sa faci root ca sa ai SuperSU.Eu folosesc Kingo Root, dar am vazut ca multi folosesc Framaroot.

| EuOvidiuOvii explică (pentru MskDesign):

Lam rezolvat multumesc.

1 răspuns: