| MrAnonym a întrebat:

Am nevoie de ajutor dvs ff.tare.Cnv ma suna cu numar ascuns si ma ameninta, imi injura familia. M-am adresat la operator si nu pot gasi acest nr. Imi puteti da cv aplicatii sa blocheze numere unknown nu nr de contacte. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| maxcalin a răspuns:

Call block (tacoty app)

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Te duci la politie si faci o plangere. Operatorul de telefonie mobila nu este obligat sa iti dezvaluie tie apelurile primite cu numar ascuns insa este obligat sa le predea politiei.