| CiufudeanGabriel a întrebat:

Salut.
Am nevoie de ajutorul vostru.
Am un telefon nu prea stralucit, in limita bugetului un LG KG290 si intr-o noapte l`am tinut sub perna, dimineata l`am aprins si nu se vedeau culorile cum se vedeau inainte, si am crezut ca isi revine l-am lasat s`a blocat automat si cand l`am deblocat s`a facut ecranul alb, l`am stins si l`am pornit din nou, la fel s`a vazut iarasi l-am lasat sa se blocheze singur si cand l`am deblocat iarasi s`a facut alb. L`am oprit si cand l`am pornit iarasi s`a vazut foarte clar ca inainte, si s`a blocat automat si dupa l`am oprit si l`am pornit si ecranul e tot alb acum deloc nu mai vede culorile. Eu cred ca ar fi banda de vina voi ce credeti?
Eu am gasit banda pentru LG KG290 pe net la pret de 20 lei, cum ar fi mai rentabil sa-l fac acasa sau sa-l duc la service?
Cat m-ar costa la un service telefonic?
Astept raspunsul vostru, cel mai bun i`a funda.

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salutare Gabi si eu cred ca banda e de vina cred ca ai putea sa il faci tu acasa, faci comanda pe net si o sa fie mult mai ieftina decat cat o sa iti ceara aia de la service, bafta, funda

| CiufudeanGabriel explică (pentru Alin4uuu):

La service spun ca nu pot sa-l faca momentan ca nu au cum, atat mi-au spus.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, ar trebui sa ii intrebi pe ei. Te duci la un service din orasul tau si ii intrebi