| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri : Vreau sa-mi cumpar un telefon si am de ales intre cateva telefoane : Huawei Ascend G6, Acer Liquid E2, S2 plus, Allview P6 Quad,Galaxy Grand, Allview V1 Viper sau Allview V1 Viper i
Voi ce ati alege?

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Grand.

| MrAnonym a răspuns:

Imi place galaxy grand din toata lista.

| Memo97 a răspuns:

Toate sunt naspa, iti recomand Samsung, iphone, HTC sau Acer... daca vrei neaparat din cele mentionate mai sus i-ati grandul...

| Revendicated a răspuns:

Huawei happy

| vladmariuss a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun dintre care ai spus este Samsung galaxi grand deoarece ecranul este mare, jocurile merg perfect, bateria tine destul de mult, si este de calitate mai buna decat celelalte pe care leai spus

| anonim_4396 explică (pentru vladmariuss):

Da da' e dual core,d-asta nu stiu ce sa fac,unele sunt quad, sigur merge bine?
Ma intereseaza jocurile si retelele sociale, facebook, wapp, ask etc

| Play_Mary_1972 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand!