| Bubulescu_Cristi_1998 a întrebat:

Am nevoie de un incarcator nou. Detin un Samsung Galaxy s9+. Imi puteti recomanda vreun site care vinde aceste incarcatoare originale? De preferat Fast Charge, daca puteti as dori un link. O zi faina!

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Asta e, si are quick charge 2.0 compatibil cu telefonul tau.

https://www.emag.ro/......D7B2CFBBM/

| Bubulescu_Cristi_1998 explică (pentru Intruder19):

Nu inteleg de ce nu am pot intra pe site-ul celor de eMAG de nici un fel. Am dat si restart, am intrat si pe site-ul normal, si pe link. Nu ma lasa...