| danutzcramu54 a întrebat:

am nevoie si eu de niste sfaturi telefoanele Huawei sunt bune? ca vreau sa iau Huawei y300... uni au zis ca sunt proaste alti ca sunt bune voi ce parare aveti?

2 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Huawei sunt bune dar la y300 nu stiu ce sa zic. Are un prieten de-al meu si se misca in suturi(adica are scaderi de fps in jocuri) Cu toate ca eu am un Allview p5 mini la mine se misca tot mai bine decat la el...

| KoNeTi a răspuns:

Telefoanele Huawei sunt foarte bune, mai ales cele Ascend. Nu te lua dupa toti plozii de 12 ani.