| SpooJeeSmen a întrebat:

Am niste probleme cu un iph 5c. Mi se reporneste tot timpul (inainte puteam sa umblu pe el doar de la incarcat). E de la baterie? E ceva grav?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Se pare ca a murit bateria. La un GSM cu siguranta au baterii provizorii de la alte telefoane. Le explici problema, le spui posibila solutie la care te-ai gandit, iti vor da o baterie sa o incerci si le spui sa-ti comande si pentru tine una. Dar inainte de toate te informezi de cat costa pe net una + transport si cat te costa la ei, asa ca tu sa poti face alegerea cea mai potrivita.

3 răspunsuri:
| Gino123 a răspuns:

Da problema este bateria 100 la suta
Trebuie schimbata

| SpooJeeSmen explică (pentru Gino123):

Pai da, dar acum nici cand e la incarcat nu mai functioneaza...

| SpooJeeSmen explică (pentru wannabe):

Era panglica aceea de vina, nu facea bine contactul

| wannabe a răspuns (pentru SpooJeeSmen):

Se pare ca a murit bateria. La un GSM cu siguranta au baterii provizorii de la alte telefoane. Le explici problema, le spui posibila solutie la care te-ai gandit, iti vor da o baterie sa o incerci si le spui sa-ti comande si pentru tine una. Dar inainte de toate te informezi de cat costa pe net una + transport si cat te costa la ei, asa ca tu sa poti face alegerea cea mai potrivita.