| BlackAndWhit3 a întrebat:

Salut, am niste telefoane mai vechi si nu stiu ce sa fac cu ele, am auzit ca se pot lua bani pe display sau alte piese, este posibil sa scot ceva bani pe ele?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca sa le vinzi piesele pe net sau la un service de telefoane, dar ma indoiesc ca ai sa iei o suma prea mare

| BlackAndWhit3 explică (pentru suntserios):

Ok ma voi duce la un service, am 5 bucati, unul cu touchscreen, toate au bateria, capac etc.

| Anonymous1995 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un abonament sau ceva, la Cosmote aveau optiunea BuyBack, veneai cu telefoanele vechi si iti faceau reducere la cele noi happy

| 1cristian1990 a răspuns:

Fiecare telefon contine aur in el de 1 sau 2 euro, te apuci de astrans telefoane faci putin chimie si scoti aur!
In rest doar daca te duci la un service de tlefoane!

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Du-te cu el la un service de telefoane