| BEAR2001K a întrebat:

Salut, am Nokia e63 si eu nu am multe puze, video, jocuri etc. si iar mie imi arata ca am putina memorie, iar inainte avem multa memorie.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| jocker007 a răspuns:

Resetezi memoria telefonului din setari.Adica stergi tot ce ai pe el ce ai instalat tu.Nu neaparat trebuie sa i dai reset din fabrica.Asa am patit si eu aveam o poza si imi arata memorie ocupata 3 gb fa cum ti am zis si se rezolva.

| BEAR2001K explică (pentru jocker007):

Am sters poze dar oricum am putina memorie.

| BEAR2001K explică (pentru jocker007):

Daca fac reset din fabrica se sterge si aplicatile care le avea cand l-am cumparat?

| jocker007 a răspuns (pentru BEAR2001K):

Nu alea raman

| BEAR2001K explică (pentru jocker007):

Multumesc

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sterge din aplicatii, alea ocupă memoria, nu poze, sau puze că asa ai scrislaughing