| Moisa_Andrei_2000 a întrebat:

Salut,am Nokia lumia 610 la care pentru a pune imagini,video, muzică din PC trebuie un program ce se numește "Zune". Eu l-am avut instalat în PC și l-am șters din greșeală, iar acum cînd vreau să-l instalez îmi zice că acesta exista deja, dar nu-l găsesc nicăieri. Vă rog mult să mă ajute cine poate.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cauţi Zune în "Program Files"/Fişiere de program sau în Control Panel ( Panoul de control ), secţiunea Programs/programe instalate.

Toate cele bune!

| Andrei_Muresan_1984 a răspuns:

Cauta la descarcari poate il gasesti acolo

| Andrei_Muresan_1984 a răspuns:

Vauta la descarcari poate il gasesti @#@#