| alexush a întrebat:

Salut..am o cartela frog pe care am bagat-o intr-un telefon Vodafone smart mini..acum imi apar niste contacte SDN(abuzuri copii,apel urgenta,msg vocala, etc) imi apare un lacatel pe ele. daca dau pe ele si sa le sterg nu imi apare submeniul de a sterge..cum pot sa scap de ele. ceao:*

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti pentru ca telefonul este codat pe Vodafone.Si tu ai cartela frog.Scrie clar Vodafone Smart Mini.Nu iti va merge daca nu il decodezi.