| AlexBoy88 a întrebat:

Am o cartela Nano-SIM si am abonament pe ea si mi-am luat alt telefon care nu se mai potriveste nano sim si este prea mica.
O pot schimba cu o cartela normala dar sa-mi transfere abonameltul pe noua cartela.
Se poate? Sau cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cumperi adaptator pentru cartela micro sim (si asa le poti zice). http://www.nanosim-adapter.com/img/feature-img.png

1 răspuns:
| HaKa93 a răspuns:

Poti de asemenea cu un adaptop pentru micro-sim sau sim normal. sau sa iti faca transfer de contacte de pe un telefon la altul.