| Huțan_Ionuț_1998 a întrebat:

Salut,am o cartelă prepay TELEKOM, cum pot afla numarul de telefon de pe acea cartela. Apelez la 1234 și dupa ce imi raspunde robotul apăs tasta 1 pentru limba romana si se închide apelul.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Cum aflu numarul de telefon al cartelei mele preplatite Telekom Romania Mobil?
Pentru aflarea numarului de telefon al cartelei pe care o detii, ai urmatoarele posibilitati:
- Apeleaza utilizand respectiva cartela preplatita la numarul gratuit 1234, tasta 1 pentru limba romana, tasta 1 pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau si tasta 5 pentru a afla numarul tau de telefon sau daca un numar apartine unui utilizator de Cartela Telekom Romania Mobil sau FROG;
- Apeleaza numarul de telefon al altei persoane si vizualizeaza numarul propriu de telefon care se va afisa;
- Consulta pachetul cartelei; numarul de telefon figureaza pe acesta."
Sursa:
http://telekomro.custhelp.com/......ania-mobil