| AsVreaEu a întrebat:

Salut,am o cartele prepay TELEKOM,cum pot afla numarul de telefon de pe acea cartela,nu merge cu 1234, imi cere codul de reincarcare dar eu am primit cartela asa goala. funda

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai primit cartela cu ambalajul pe acesta se afla trecut numarul. In rest n-ai ce face. Trebuie sa incarci cartela.
La Vodafone este #9999#. Nu stiu daca functioneaza si la Telkom.

| BogdaNNN17x a răspuns:

Salut.poti sa iti afli numarul de telefon apeland la 1234, apoi trebuie sa apesi: tasta 1 [pentru limba romana], tasta 1 [pentru credit, extraoptiuni si alte informatii despre contul tau] si tasta 5 [pentru a afla numarul tau de telefon]. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?